Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos babámnak adhatok...

9,5 hónapos babámnak adhatok már mandarint? Ha igen, hogy készítsem? Turmix, vagy csak villával törjem össze?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Már 7 hónapos kortól adható. Sima citromfacsaróval javasolnám, mert eleinte tanácsos még leszűrni és facsart gyümölcsöt könnyebb szűrni.
2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 hós, 1 hete adtam először.

nyugodtan adj, de azt te tudod mennyire eszi meg darabosan a kaját.

én felvágtam egy szelet mandarint 3 részre, be a kistányérba, és megeszi magától.

2010. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hós a lányom és imádja. ÉN úgy szoktam, hogy a gerezdekről leszedem a háryát is és úgy adom neki felezve. Simán megeszi, nem kell törni.
2010. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

18:47-es vagyok:

elfelejtettem írni, hogy én már nem szedem le a hártyáját.

1 hónapja a narancsnál még leszedtem, de már arról sem.

2010. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 9,5 honapos en 9 honaposan adtam neki eloszor. En nem szedtem le a hejat, csak 2-be vagtam es felcsipegette a talcarol. Neha jol osszeszoritotta a darabkakat es a levet cuppogta ki a tenyerebol. :)
2010. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos a lányom és már én is adom neki kb 3 hete. Egy egészet megeszik, sőt még követeli a következőt. De félek, nehogy sava legyen, így délelőtt és délután kap csak 1-1 egészet. Szinte dugni kell előle:) Én is úgy adom neki, hogy egy cikket felvágok kb 3 db-ra és úgy csipegeti.
2010. nov. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!