Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben viszed le 9 hónapos...

Miben viszed le 9 hónapos babádat ebben az időben és mivel takarod a babakocsiba? Miért feszenghet kisfiam a babakocsiba, kinyomja a mellkasát? Melege van vagy fázik vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
miért feszenghet kisfiam a babakocsiba ,kinyomja a mellkasát?melege van vagy fázik vagy mi a baj?
2010. nov. 26. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert szokatlan neki ez a beöltöztetés. Lehet szorítja a ruha, vagy éppen a babakocsiban szűkös a helye.
2010. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A benti ruhára adok egy overallt. A babakocsinak jó meleg a lábzsákja, így külön nem takarom be. Szerintem fölösleges most túlzottan beöltöztetni, mert akkor ha valóban hideg lesz, nem tudok még többet ráadni... hogy a tiéd miért feszeng, nem tudom, de nem hinném, hogy azért mert fázik vagy melege van... Lehet, hogy már többet szeretne látni a világból, leget, hogy kényelmetlenül fekszik6ül a kocsiban, esetleg nyomja valami.
2010. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 9 hónapos. Ő rettenetesen utálja már a babakocsit. Ott feküdni mozdulatlanul? Hát, azt már nem. Még ha sétálunk, akkor is max. fél óra, és bőg. Ki akar szállni, mert ha kiveszem, akkor nagy vígan nézelődik. Én sem gondolnám, hogy a beöltöztetéssel van a baj, egyszerűen mászni akar.
2010. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 5 hónapos és ugyanezt csinálja,már teljesen kész vagyok,ki semtudunk mozdulni,mert ordít,mint akit nyúznak!Szerintem is a beöltöztetés!
2010. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves fiam szó szerint végigordítja a sétát, amióta overált adok rá (tegnap meg ma) Kíváncsi leszek, holnap visszatérek a télikabát, bélelt nadrág harisnyával variációhoz, hogy akkor ordít e, mert ha nem tényleg az overállal lesz baja. De télen nem fogok tudni mást ráadni. Még csak harisnyát adok alá, felül meg body, hosszú ujjú póló, kardigán van alatta. Mondjuk így overálban tényleg olyan, mint egy űrhajós, mint akit odatettek és nem mozoghat... :o(
2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam is 9 hónapos és eléggé husis baba, 10 kg. Utálja az overált.

Nekünk graco trekko kocsink van, ami elég nagy, van hozzá múmiazsák. Mivel utálja az overált, így úgy öltöztetem, hogy body, harisnya, vékony póló+ pulóver+ vastag kabát és bélelt nadrág. Cipőt nem adok rá, mert utálja. Így jön a harisnyára egy vastag zokni, a múmiazsák belülről polár, de a kis lábához teszek takarót. És így megyünk. Persze sapka, sál, kesztyű az is. És nekem nem sír, csak addig vinnyog, amíg el nem indulunk :)

De kell neki vennem egy overált, mert ami most van, az 9-12 hónaposra van, de szegénykém olyan benne, mint a virsli a műbélben :D

2010. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. ennyi idősen vált pokollá a séta. Unta magát vagy a jó isten tudja milyen gondja volt. Ha felvettem ölbe az se volt jó, ha kivettem, hogy tologassa a babakocsit , kb. 2 percig volt csendben. Elég sokáig, kb. 2 hónapig tartott ez az időszak, már kezdtem nagyon kétségbeesni! De túléltük, bevezettük a nasit :), ha kezdődött a hiszti, akkor bulátát, vagy kukit nyomtam a kezébe és elnyammogott rajta. 2-3 db-ot megeszik és csend van.
2010. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!