Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor válhat egy csecsemő...

Mikor válhat egy csecsemő hasfájóssá?

Figyelt kérdés
Kislányom most 5 hetes. Eddig nem volt gond igazán a hasfájással. Néha volt szélgörcse, de a pocimasszázs és a lábtorna segített. Kb. 1 hete egyre többet fordul elő, nem sír miatta, de sokszor és sokat nyög, nyöszörög, rúgkapál a lábával. Álmából is felébred néha. Első baba, így nem tudom a hasfájós korszak így kezdődik, vagy lehet, hogy megússzuk ennyivel? Segíthetne neki, ha már adnék neki valami szert? Vagy előbb kérdezzem meg az orvost? (Férjem sem volt hasfájós baba, remélem talán ő sem lesz az.)
2009. jan. 15. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első lányom 6 hetes koráig csak evett és aludt, nagyon örültünk, hogy megúsztuk a hasfájós korszakot, mert én is az voltam, és anyukám sokat emlegette, hogy milyen rossz volt. Aztán 6 hetesen sajnos az én lányom is hasfájós lett. Mindenfélét kipróbáltunk, tea, Gripe Water, pocakmasszázs, torna, igazából semmi nem segített. Most a 3 hetes kisfiamnak vettem Infacolt, nagyon jó, nekünk bevált.
2009. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én kislányom nagyon hasfájós volt. Az orvos azt mondta, hogy a szopáskor nagyon sok levegőt nyelnek le a kisbabák és ettől van. Ajánlotta, hogy itassak vele köménymagos teát. Igaz, ez már régen történt, a lányom már 15 éves és lehet, hogy ma már vannak erre jobb megoldások is. De egy biztos, a mai napig nem tudom elfelejteni azt a kétségbeesett sírását.
2009. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is hasfájósok voltunk, kipróbáltuk az infacolt, az espumisant, a mecsek baby teát igazából nem használt semmit. Sokat tornáztattam ps maszírozgattam a pocakját, odafigyeltem nagyon, hogy mit ehetek és mit nem. 3 hónapos korára egyik napról a másikra megszűnt a pocakfájása.
2009. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz és iszol szoptatós teát, attól is fájhat a hasa. Helyette igyál vizet, egyél rántott levest, stb.
2009. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hetesen lett hasfájós a pici! Próbáld ki az Espumisan cseppeket,nekünk bevált.
2009. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!