Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy működik pontosan a...

Hogy működik pontosan a Liberónál a pontgyűjtés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Google, kedves Anyuka, Google;) :)


"Üdvözlünk a Libero Klub oldalán


Vásárolj Libero pelenkákat, így hűségedért cserébe választhatsz ajándékaink közül.

Első lépésként vágd ki a Libero pelenkacsomagokon található vonalkódot és küldd vissza AJÁNLOTT LEVÉLBEN a Klub címére (1592 Budapest Pf.: 480). Arra figyelj, hogy ne felejtsd el feltüntetni e-mail címed is (hogy könnyebben tudjunk azonosítani)!


A beérkezett vonalkódokért pontokat írunk jóvá egyenlegeden. A rendelések menüpontban ellenőrizheted, hogy beérkeztek-e már vonalkódjaid és jóváírásra kerültek-e pontjaid. Amennyiben igen, térj vissza ide és válogass ajándékaink közül. Ha megtalálod azt, amit szeretnél, akkor írd be a kiválasztott ajándékhoz a darabszámot, majd a „kosárba teszem” gomb megnyomásával helyezed kosaradba.


Kosarad tartalmát az oldal bal felső részén tudod megnézni és módosítani, ha szükséges. Ha végeztél, nyomd meg a „Rendeléseim megtekintése” gombot.


A megrendelt ajándékot megközelítőleg 3-4 héten belül juttatjuk el hozzád."


/Csak ne Avent varázsitatót rendelj, mert az folyik:)/


[link]

2010. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

1 vonalkód 1 pontot ér, bármekkora csomagot is veszek a pelusból?

2010. nov. 30. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Én megapackot szoktam venni a 4-es méretből, ez ált. 3 pont, de azt hiszem a bugyipelenkából 4 pont(gondolom mert az drágább)

a honlapon van vonalkódellenőrző, oda beütöd a számkódot és kiírja az hány pont.


Első válaszolónak: én még elsőre varázsitatót rendeltem és nem csöpög! Sőt, először nem is tudta használni a fiam, mert olyan erősen kellett szívni, hogy nem folyt belőle neki semmi.

2010. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden méretű megapack pelenka négy pontot ér.az úszópelenka 1 pontot. a többit nem tudom,de a vonalkód ellenőrzővel meg tudod nézni.
2010. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy belekérdezek, de ez engem is érdekelne. Ez az ajándék térítésmentes vagy jár valami kis plusz pénzzel, s a szállítási költség kit terhel?
2010. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs szállítási költség.annyiba kerül az egész,amennyibe az ajánlott levél,amiben feladod a kódokat.Ezért egyszerre add fel,amennyibe kerül a játék,így csak egyszeri postaköltség lesz.Én pont múlt héten kaptam meg az 55 pontos farmos kirakót.
2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!