Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki vásárol webshopból használ...

Aki vásárol webshopból használtruhát, mi alapján dönt, hogy melyiktől rendel?

Figyelt kérdés
Ár, minőség, kiszolgálás? Inkább keveset vesztek többért vagy többet arányosan olcsóbban? Szeretek pár ilyen webshopot, de még mindig drágának tartom, főleg, ha 12 dolgot akarok csak és azt még megdobja a szállítás díja.
2010. nov. 30. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább teszvesz vatera, nagyobb a kínálat, ès olyat veszek ami tetszik, tényleg hibátlan újszerű!

Vettem már új ruhát lányomnak 400ft- ért ami boltban 2500- lett volna, ill. 7000- ért, ami 12.000 lett volna ujjonan.

Átlag 1200-2500 között veszem a használt de szép lányka rucikat szoknyákat. Bodyt harisnyát nadrágot csak újat, mert azok nem szoktak szépek hibátlanok lenni a használták, bolyhosak fakók.

Mindent sima elsőbbségi levélként kérek, úgy olcsóbb, mindig megkapok mindent!

2010. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik és nem vetekszik egy új ruci árával akkor megrendelem./Persze többet...és így nem sok a szállítási díj.

Nagyon szeretem a Ruhafalvát...ismered?

Te honnan rendelsz?

2010. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem Ruhafalvát, rendeltem is már tőlük, nagyon rendesek és tényleg szép dolgok vannak, de a mi méretünkben legtöbbször nadrágok vannak. Ruhacsoda.hu-ról meg jucyruhaboltja.hu-ról szoktam még nézelődni. Az az igazság, hogy nálunk nincs turi, amikor anyáméknál vagyunk, akkor szoktam elmenni, mert náluk egy csomó van és akárhogy nézem az sokkal, sokkal olcsóbb. Tudom itt ki vannak mosva, vasalva, de én akkor is újra átmosom őket. Szóval csak ha akció van, vagy pl. a Ruhacsodán fent van a fiam képe és ezért kaptam egy 5000-es kupont, azt vásároltam le.
2010. dec. 1. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket az oldalakat még nem is ismertem. :S


Köszi. :)

2010. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is általában a teszveszről szoktam vásárolni, ha lehet, egy eladótól, így a postaköltség nem olyan sok. Viszont nagyon köszönöm Neked az említett oldalakat, főleg a "jucyruhaboltja" tetszik! Viszont a másikon (ruhacsoda) is regisztráltam és írják, ha van BabaMama tudakozó klubkártyád, 10%-al olcsóbban vásárolhatsz náluk. Ha esetleg még nincs ilyen kártyád, a babamamatudakozo.hu-n kérhetsz ingyenesen, 1-2 hét múlva megküldik.
2010. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is szeretem a jucy-t. Nem valami profi az oldal, de jók rajta a cuccok és az ár is elfogadható.

Nekem is van olyan kártyám, hasznos :-)

2010. dec. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!