Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kortól milyen...

6 hónapos kortól milyen babakocsiban alszik szívesen a baba?

Figyelt kérdés

Babám most 5 hónapos, mózes tetejű kocsiban szeret nagyokat aludni hason. 6 hónapos korától másik kocsit fog használni, ki is néztük az Espiro magic 4-et. De ennek nem dönthető vízszintesig a támlája. Félek, hogy nem fog tudni aludni benne. Olyat kéne választanunk, amiben hasalni is tud? Vagy nagyobb babát már nem tesznek hasra babakocsiban?

Köszi!


2010. dec. 1. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem tettem a sport részben hasra a kisfiamat, mert általában nézelődik, és úgy alszik el közben. Ekkor ledöntöm a támlát, és alszik tovább. Azonban, ha mindenképp Espiro-t szeretnél, és ki tudja, hátha a te babád szívesen lesz hason, akkor az Atlantic-ot javaslom. Vízszintesig dönthető és jó tágas. Amúgy nekünk Jane Slalom Pro van, ami szintén nagyon kényelmes a babának. Belinkelem az Espiro-t. Üdv. 1 éves kisfiú anyukája

[link]

2010. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most néztem, hogy ez csak mózessel együtt van :-(
2010. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

és a te fiad kisebb korában szintén hason aludt? mert a lányom jelenleg nem hajlandó másképp aludni.

2010. dec. 1. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam szintén hason alvó, még most 1 évesen is sokszor altatom a Bergon tipusú babakocsiban (mózes részben), sportkocsinak egy Loolát vettünk, és simán aludt benne ugyanúgy.Amikor láttam, hogy már alvásidő van, én már ledöntöttem a háttámlát. Nem vettem alvásminőségben észre különbséget.
2010. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2010. dec. 1. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem aludt hason a kisfiam sosem, mert nem szeretett. Újszülöttként oldalra fektettem, amikor pedig már tudta, hogy jó neki feküdni, illetve forgolódott, onnantól hanyatt fekve alszik.
2010. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!