Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházán a gyermekosztálly...

Nyíregyházán a gyermekosztállyal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

13 hónapos kisfiunkat pénteken műtik jobb oladli lágyéksérvvel és eléggé aggódunk. Aki műti: dr.Alchihabi Nidal.

Volt-e már valaki hasonló helyzetben? tapasztalat?

Írjatok már légyszi. köszi.


2010. dec. 1. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nincs kimondottanilyen tapasztalatom,de sajnos anyagias világ van,pénz kérdése minden! Ha adtok nyilván jobban fognak bánni vele,veletek! Bár mi nem a gyermekosztályra járunk,de a nyíregyi kórházba és ahol nem adtam pénzt az sajnos észre vehető!
2010. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne MENJ ODA az egy ganéj hely nekem ikreim vannak és a kissebbik nagyon beteges sokat voltunk ott. se egy wc sw zuhanyozásra lehetőséged nincs! Ha tehetitek menjetek át Debrecenbe vagy ha ugy álltok V I P szoba vagy elesz a gané. Én Debreceni klinikát ajánlom mi is átmentunk oda és mig itt nem tudták megállapitani mi baja a fiamnak ott 4 nap alatt rájottek!!!!!!
2010. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ne menj oda.... Kösz, holnap műtik, egy neves főorvos. Minket pénz ellenében hazaengedtek ma éjszakára, holnap reggel kell visszamennünk 6.30-ra és 8 után Őt műtik először. Nekem nem is kell ott fürdenem, 1 éjszakát leszünk bent, 5 percre lakunk a kórháztól, mindent be tudok vinni magammal ami nagyon fontos és otthon fürödhetek is :)
2010. dec. 2. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ok ti tudjátok!
2010. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ilyen vészes ez ahogy a második irta!

Minden kórházzal szemben lehet kritikát felállitani!

Nincs olyan kórház ahol tökéletesen meg vannak a megfelelő feltételek! És igen,nem fürödni megy oda az ember!

Remélem jól sikerül a mütét!

2010. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!