Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudni, hogy mekkora...

Honnan tudni, hogy mekkora ruhát érdemes venni a babának? 24 hetes terhes vagyok, és van egy oldal ahol most leárazták a babaruhákat, érdemes most venni? és ha igen akkor milyen méretet? 0-3hós?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A 0-3 hós 62-es. Az elején valószínűleg nagy lesz rá, érdemes néhány 56-os (0-0hós) ruhadarabot is beszerezni. A fiam 53 cm-el született, de kb. 2 hónapos koráig tudta hordani az 56-os ruhákat.
2010. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a dillemám. Én annak idején sokat kaptam nem kellett venni ebből a szempontból szerencsés vagyok. Szerintem vegyetek 56 os ruhákat body,rugik stb és náhány 62est is. nem kell semmiből sem nagyon durván sok mert hamar kinövi és ha nagy lesz a baba akkor lehet hogy rá sem megy. de 56-os állt. jó az elején. azért annyi ruha legyen hogy ha kaka van le lehessen cserélni. Az én lányom naponta 3x összekakilja magát, bármit csinálok. Boldog babavárást!!
2010. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legkisebb méretből ne vegyél sokat,mert hamar kinövi.Tapasztalatom:a 62-68-as méretet tovább hordja,szerintem abból érdemesebb.persze,ha nem lesz óriás bébi.Melyik oldal ,ahol akció van?
2010. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vettem -tavaly ilyenkor:)- 0-0 méretet is és 0-3 ig. A babám átlag súllyal, 3500 gr. született és 58 c-rell. Az első hónapban a 0-0, illetve az 56-os méret állt jól rajta, később már a 0-3 hónapost is ráadhattam. Vegyél néhány darab 0-0/56-sat is!

A barátnőmnek 34. hétben született a babája 2800 grammal, 49 cm-rell, és még az 50 méret, (ami kisebb a 0-0 nál!)is nagy volt az első hetekben.

De nem erre kell felkészülni:)!


Hol van az akció? Linkelnéd?

Köszi.


Boldog babavárást!

2010. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk most 2 hónapos a kicsi, de még mindig 56-os ruhákat hord. (54 centivel született)

Valóban nem kell sok 56-os (0-0-ás), de nálunk is sokszor van pisi, kaki a rucin...így van, hogy napjában többször kell cserélni. Összesen 8 rugdalózónk van, bodyból sok van, mert kaptuk (de ebből is kell szerintem 8-10 db). - Leginkább ezeket hordja a lakásban. S így is két-három naponta mosunk.

Overálból 62-est vettünk. Még nagy rá, de végül is nem baj, így legalább nem lóg ki a keze belőle. :)


Amúgy mi is inkább 62-esből (0-3) szerelkeztünk fel, de most még az nagy rá, viszont mindenképpen érdemes szerintem vásárolnod belőle, főleg ha jó az akció.

2010. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megosztod Velünk, hogy hol van ez az akció? Légysziiiiiiiiii! :)
2010. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62-68as ruhákat érdemesebb megvenni,kissebbből szerintem elég egy 3-4 db.azt hamar kinővi.
2010. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Találtam egy boltot is, használt ruha, de nagyon jó állapotú kis ruhák voltak, 3-400 ft-ért.

és ezt az oldalt, bár napja még minden 360 ft volt, ha jól látom most 460.

[link]

2010. dec. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!