Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a mildibé 3-as...

Lehet, hogy a mildibé 3-as tápszer kiüti kisfiamat? Az arca kipirult, pici pöttyök jöttek rá, és olyan, mintha nagyon száraz lenne a bőre. De miért csak az arcán? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem biztos, hogy attól van, bár ezt így nehéz megmondani, főleg hogy nem is vagyunk dokik. Nálunk attól pirosodott ki, hogy száraz volt a kis bőre, -hiába kentem- és kicsípte a levegő. Most találtam egy jó kis krémet, azóta nem igazán pirosodik ki. De célszerűbb, ha dokinak megmutatod!

2010. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!Lehet,hogy nem az,mert ma nem olyat evett,mégis...

Mivel kened?Persze hétfőn irány a doki,hogy megnyugodjunk.

2010. dec. 4. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy rossmanos "babydream" nevű, de csak az arcára, a testére meg Gabi. Most vettem Neogranormonos testápolót is, azt is kipróbálom. Az az igazság, hogy nagyon jó a Babydream, de vhogy "bebüdösíti" a ruhákat. (Nem tudom, lehet csak az én orrom kényes rá)
2010. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ha doki nem ajánl mást és tényleg a hideg miatt van,kipróbálom én is!
2010. dec. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!