Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 1 hónapja tápszeres....

Babám 1 hónapja tápszeres. Most 3,5 hónapos, a tápszer mellé lehet Hipp bébiteát adni? Lehet, hogy szomjas?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tápszeres babának feltétlen kell vizet vagy valaimelyen teát Mecsek baby, vagy Hippest adni, mert szomjas illetve a tápszer, ha nem iszik a baba semmilyen más folyadékot akkor becsomósodhat a gyomrába és ettől hasfájós lehet.Ittassad...az én fiam is tápszeres volt.
2009. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekem tápszeres (volt), én is azt mondom adjál neki inni.
2009. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is tápszeres, és kell adni neki inni. Kéri is. Én nagyon gyenge kamillateát adok neki cukor nélkül.
2009. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, lehet, hogy szomjas! És tényleg hasfájást okozhat a tápszer! Az én fiam is 3,5 hós és tápszeres! Én hippes teát adok neki. Nyeli mint kacsa a nokedlit! :)

2009. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, készítek is tüncikémnek teát. Szép napot mindenkinek!
2009. jan. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!