Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha én vagyok a fiam törvényes...

Ha én vagyok a fiam törvényes képviselője, oda kell bejelentve lennie ahova én vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, az lenne ésszerű, de nem.
2010. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne, de ez attól is függ, hogy miért kérdezed?
2010. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Más különben hogyan bizonyítanád hivatalos ügyekben, hogy a saját háztartásodban neveled? Egyébként törvény nem írja elő.
2010. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külön mentünk a gyerek apjával és ő azt szeretné hogy jelentessem ki magam a lakásából. Kérdés hogy ilyenkor a gyermekemet is ki kell e jelentenem?
2010. dec. 9. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bármelyikőtöknek, tehát neked, vagy a gyermekednek tulajdonrészetek van a lakásban, akkor nem vagy köteles kijelentkezni. Ha nincs, akkor érdemes mindkettőtöknek egy helyre bejelentkezni, mert később ez hatalmas bonyodalmakat okoz pl. családipótlék, vagy ehhez hasonló hivatalos ügyekben. Tehát célszerű, igen.
2010. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 9. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
ha te mashova akarsz bejelentve lenni, akkor automatikusan a babadat is be kell jelenteni. En most jelentkeztem at, mert az apja cimen nem lehetett.
2010. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!