Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a baba IQ...

Mi a véleményetek a baba IQ dvd-ről és a Dóra a felfedező meséiről?

Figyelt kérdés
Aki használta milyen eredményel? Mennyi idős kortól? Hol lehet ezeket kapni? Mit lehet fejleszteni vele?
2010. dec. 9. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A babaIQ-t nem ismerem, de a Dórát imádják a gyerekeim, és aranyos mese amiből tanulhatnak is.
2010. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dora mese hétvégén délelőtt az rtl-en vagy tv2-n megy. a kisfiam néha nézheti és nagyon imádja. szerintem többet tanul 1-1 könyvből vagy sétából, de a jobb mesék közé tartozik
2010. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a favorit DORA,imádja a lányom,2 éves és kiabál,hogy "lec gó anya",szerintem tanitó mese,nekem nincs ellene semmi kifogásom.
2010. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 17 hónapos gyerekem teljesen rákattant a Dórára, minden délelőtt van a nickelodeonon, imádja, táncol, rázza a kezét a végén, amikor éneklik, hogy mi győztünk :)

persze nem neki való, úgy értem korai még, mert számolni tanít meg angolul, de mindegy, hagyom hadd nézze, mert jó mese, semmi durvaság nincs benne

ja és a múltkor meglátta a Tescóban a Dóra babát, megnyomta és táncol a baba, na képzelhetitek, fél órát ültünk Dóra baba mellett :))

a másikat nem ismerem

2010. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!