Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet sutotok purét...

Mikortol lehet sutotok purét meg répapurét adni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hós kortól.
2010. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálás kezdetétől, hat hós kortól, anyatejes és tápszeres babáknál egyaránt.
2010. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
4hónapos kortól már nyugodtan adhatod, nekem a doktor nénije mondta. Én is adtam neki már 4hósan. Ez egy nagy hülyeség h 6hónapos koráig csak anyatejet vagy tápszert kapjon! A mi szüleink már 3hónaposan elkezdték velünk a hozzátáplálást (mert akkoriban már akkor lehetett) és semmi bajunk sincs. Nem igaz???
2010. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha tápszeres vagy tápszert kap cici után pótlásként, akkor nyugodtan elkezdheted adni neii 4 hónapos korában, de előtte érdemes 4 hónaposan a könnyebb és finibb gyümölcsökkel kezdeni (alma, őszibarack). Ha ezek már mennek (nem kell, hogy jól lakjon velük, lényeg, hogy szívesen egyen belőlük pár kanállal), akkor jöhet a répa vagy a sütőtök. Jah, és a krumpli. Ha ezek mennek, akkor keverheted is őket a krumplival, mert együtt sokkal laktatóbbak.
2010. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell a hozzátáplálás témájában megragadni a 30 évvel ezelőtti álláspontnál. Mintha a tudomány nem haladt volna előre ebben is. Amit 30 évvelezelőtt jó volt, annál ma már van jobb. Mellesleg meg tele van az ország allergiással, nem tűnt fel?
2010. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!