Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos gyerekem most tanul...

7 honapos gyerekem most tanul felalni, es tegnap beutotte a fejet. Rogton felsirt, majd 2 percre ra felbufogte a 2 oraval azelotti tejet. Honnan tudom mikor kell orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti vennetek fejvedo sisakot?
2010. dec. 10. 12:10
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha hányt

Ha fájlalja a fejét

Ha elveszti az eszméletét

Ha felduzzad a feje

Ha túlzottan aluszékonnyá válik


szóval ha gyanúsan viselkedik a baleset után.

2010. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem vennék meg kell tanulnia esni még sok ilyen lesz nem szabad mutatni hogy ilyenkor megijedsz mert akkor túlzottan félős lesz Ő is.
2010. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

néhány nap múlva megtanul esni.Hülyén hangzik,de ezt tényleg meg kell tanulnia,hogy ha elveszíti az egyensúlyt akkor fenékre kell ülnie.És ezt akkor tanulja meg ha néha elesik és beüti magát.Ha sisak van rajt,az egyrészt nem kényelmes,másrészt nem üti meg magát és nem ösztönzi arra hogy leüljön.

ez az én tapasztalatom

2010. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat, ezek tenyleg hasznosak voltak!!!

Ugy dontottem, hogy nem veszek sisakot, mert azota nagyon ovatos lett :)

A furcsa az, hogy 2 hettel ezelott ugy beverte a fejet, hogy 2 dudor lett rajta, de akkor nem ijedtem meg annyira, mint most, es nem is vittem dokihoz vele. De semmi baja nem lett, legalabbis eddig a dolog azt mutatja. :)

koszonom

2010. dec. 11. 08:08
 6/6 A kérdező kommentje:
meg mindig nem "beszel" :(
2010. dec. 16. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!