Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott-e már gyerekének valaki...

Adott-e már gyerekének valaki homeopátiás Stodal szirupot? Mennyire volt hatásos, használt?

Figyelt kérdés
Én 18 hós babámnak adnám, mert száraz köhögése van, főleg éjszaka, de nem todom, h. érdemes-e megvenni, használni fog-e.
2009. jan. 20. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Én adtam a lányomnak tavaly, aki 6 éves. Nekünk nem vált be, majdnem az egész üveggel megette, és még míndíg köhögött.

Ajánlanám neked a Lándzsás utifű szirupot, az van ráírva, hogy 6 hónapos kortól már adható. Nekünk ez míndíg beválik.

Mielőbbi jobbulást:)

2009. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, lehet, h. azt fogjuk kipróbálni.
2009. jan. 20. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak éjszaka kőhőg,vagy akkor jobban nem lehet hogy száraz a levegő és azért V an valamijen párologtato a szobában mert az fontos ilyenkor télen a babáknak
2009. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemcsak éjszaka, de főleg akkor köhög. Van levegőárásítónk és minden éjjel bekapcsolom, mert tényleg száraz a levegő enélkül.
2009. jan. 20. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi először a lándzsás útifűvet próbáltuk, aztán a Stodalt, végül a Prospant. A lándzsás útifű sem a gyereknek, sem nekem nem vált be, a Stodal csak nekem, a gyereknek viszont csak a Prospan (gyógynövényes,borostyán kivonat). Nem vagyunk egyformák. Ha nagyon köhög éjjel, akkor szoktam egy lábos vizet felforralni, bele 2 ek. kamilla, kb. 10 csepp eukaliptusz illóolaj és attól lecsendesedik a köhögése,ezt mikor elmeséltem orvosnak,helyeselte,ő is ezt csinálja a saját gyerekének.Persze ez csak gyorssegély, a köhögéscsillapító is kell!
2009. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 12,07-es vagyok, most olvastam a 12,02-es kommentedet. Ehhez még valami. Mi is párásítunk, de ezt a lábasban vizet éjszakai köhögéskor pluszban csinálom. Jobbulást a picinek!
2009. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Se nekünk ,sem a növérem 2 gyerekénél nem vált be.

Ha tovább köhög nézesd meg orvossal,írjon neki való szirupot.....

2009. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Kipróbálom a forralt vizes, kamillás, eukaliptuszos módszert is, ártani úgysem fog. Orvoshoz még azért nem akarom vinni, mert a köhögésen kívűl semmi egyéb gond nincs és ha lehet nem gyógyszerezném csak, ha más alternatív módszer nem segít.
2009. jan. 20. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
szia. kisfiamnak adtam a fent emlitett szert. bevált. hamar meggyógyult. de tuti hogy gyerekfüggő ez is mint sokminden más.
2009. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!