Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges, hogy nalunk 3...

Lehetseges, hogy nalunk 3 hosan kezdodik a hasfajas?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt, most ordit estenkent, hihetetlen.volt valakinek ilyen?
2010. dec. 10. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk! :-( Már el is múlt 3 hónapos a lányom, amikor kezdődött, és még mindig tart, 5 hónapos lesz holnap.

Azt hiszem korábban itt olvastam erről válaszokat, és a legtöbb babánál akkor múlt el, amikor megkezdték a hozzátáplálást.Én most ebben bízom!:-(

Bár egyébként nem vagyok teljesen biztos benne, hogy csak a hasa fáj, mert szerintem ilyenkor már elkezdenek a háttérben a fogak is mocorogni!

Remélem nálatok hamarább elmúlik, kitartást kívánok!

2010. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen nálunk dettó!!! Pont három hónapos volt, amikor elkezdte! 16 napig tartott. Rettegtem az estéktől!

DE, ez nem hasfájás volt nálunk! Egyszerűen semmi nem volt jó! Nem akart enni, fürödni-amit imád-, aludni....semmit. Azt hittem megbolondulok. Az egyik ismerős mondta, hogy náluk is ez volt, és nyugodjak meg, hogy két hét és vége.....a 14. napon már reménykedtem, de ő ráhúzott még két napot :D

Azóta sem volt semmi ilyen. Gyógyszert nem kapott.

Kitartás!

2010. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!