Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az az etetőszék, ami...

Melyik az az etetőszék, ami aránylag kevés helyet foglal, kényelmes a babának (fél éves) hosszabb ideig is ülni, játszani benne, állítható az ülésmagassága, könnyen tisztítható és levehető a tálcája?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
peg perego prima papa, ugyan nem foglal kicsi helyet, de össze lehet csukni. Több fokban állítható a háttámla és a magassága is, így én 4 hónapos korától bele tudtam tenni, félfekvő pózban. Imád benne lenni, ki szoktam vinni a konyhába magammal, ha főzök és eljátszik benne valami műanyag kanállal... Csak ajánlani tudom
2010. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
baby point pinta. 2 évet kibírt, most tettem el, mert a fiamat már nem érzem benne biztonságban (2,5 éves.)
2010. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Touragoo Etetőszék


Ajánlott kor: néhány hónapos kortól

Anyag(huzat): légáteresztő, textil

Anyag(tálca): műanyag

Anyag(ülőrész): párnázott PVC

Anyag(váz): fém

Állítható ülésmagasság: 6 pozícióba

Jellemző: stabil, vastag váz

Jellemző(háttámla): 3 pozícióba dönthető

Jellemző(lábak): 2görgős, fékezhető kerékkel

Jellemző(tálca): asztali étkezéshez mindkét tálca levehető, felső tálca levehető, mosható, pohártartóval felszerelt

Súly (kg) : 8,9

Tartozék: 5 pontos biztonsági öv, műanyag kicsúszásgátló a tálca alján

Tisztítás(huzat)-h: könnyen tisztítható, levehető, mosható


Nekünk ilyen van, bevált!!

Brendonban vettük, most 21990 Ft.

2010. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a gondom,hogy ezek elég nagy helyet foglalnak el :( Gondolom a kisebbek nem tudnak ennyi mindent.
2010. dec. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!