Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lányom bőre nagyon...

9 hónapos lányom bőre nagyon száraz, mivel kenjem? Van valami bevált krém vagy testápoló ami jó?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 17:57
 1/9 anonim válasza:
Az enyém is nagyon száraz volt kiskoromban (és az a mai napig) Babaolajjal kentük, és most is azt vettem, fürdés után, a vizes testet kell bekenni. Tényleg jó, jobb, mint bármilyen testápoló.
2010. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
babaolaj, fürdővízbe is tehetsz, utána bekenheted Gabi testápolóval.
2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyobb korban (kb. 9 hótól) használjuk a Gabit, előtte a doktornéni írt fel patikában készítendőt, azt használtuk kb. féléves koráig naponta, aztán ritkábban.
2010. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sanatopic, gyógyszertárban kapható. Babaolajjal óvatosan, mert nem minden fajta száraz bőrre jó. Nekem és a lányomnak pl. ekcéma miatt száraz, és a babaolaj olyan szinten kikészített egyszer, hogy véresre vakrtam magam. Amit írtam, az illyatanyag, tartósítöszer mentes, árban nem vészes, 300 ml. kb 1100 Ft. Extrán száraz bőrre pedig (kézre, arcra télen) a szintén gyógyszertárban kapható Lipobase Repair krémet ajánlom.
2010. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is nagyon száraz volt a bőre, nem is használhatok neki mást, mint az orvos által felírt fürdetőkrémet...és utána szintén ezzel kenem be a testét, mint testápoló! Amióta csak ezt használjuk, nincs száraz bőr!!! :)
2010. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig a gyógyszertári fürdetővel kentem, most tértünk át a neogranormon testápolóra. Nagyon jó és isteni az illata! Szintén 9 hónapos a lányom.
2010. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fürdés előtt olaj

fürdéshez gyógyszertári fürdető

fürdés után rossmann saját márkás testápoló tej babáknak

nekünk bevált

2010. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akármivel kenem a fiam bőrét, ugyanolyan száraz, teljesen mindegy, hogy gyógyszertári fürdető, vagy bármilyen krém. Eddig még a Babé jött be a legjobban. Most a doki adott atópiás bőrre való Babé testápoló mintákat, kipróbáltam, és jónak tűnik. Ilyen fogok venni most.
2010. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak nagyon száraz volt a pocakján a bőr születés után (hámlott is), a csecsemős panthenol jojobás habot ajánlott, azóta is ha kiszárad ezzel kenem és jó rá.
2010. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!