Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hordozóban tényleg nem...

A hordozóban tényleg nem lehet 2 óránál tovább a baba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem fél napokat benne volt, nem lett baja :-)
2010. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hordozótól függ.

A miénk elég gagyi, én sajnáltam a gyereket, mikor benne volt. Én csak akkor raktam bele, ha kocsival mentünk valahova.

2010. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem lehet sokáig abban a baba,amiért nem tehetsz a feje alá párnát,és amiért 180 fokban fektetető babakocsit ajálatos venni:ne terhelje a gerincét.Az viszont hülyeség hogy ezt órában meghatározta valaki.
2010. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is hordozótól függ. Nekünk a babakocsihoz adták, és szegénykém úgy nézett ki a hordozóban, mint egy ágrólszakadt. :) Én inkább itthon a pihenőszéket használtam, ha babám már unta a banánt, vagy mentem fürdeni, és abban vittem magammal, letettem a káddal szembe.

Szerintem sem lehet ezt pontosan meghatározni órában.

2010. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Elhalok hogy Ti is viszitek magatokkal a fürcsibe.Azt hittem h én vagyok ilyen lökött:-DDD.
2010. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is viszem, ha pl megyek sminkelni, vagy kimegyünk a konyhába amíg eszek :) 2 hónapos
2010. dec. 11. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Off: Most meg már jön utánam (14 hónapos). Nyitogatja az ajtót, hogy megfagyjak. Becsukja, aztán kitárja. De aranyos, mert ha elzárom a vizet, már kérés nélkül odaadja a törülközőmet. :))

Egyébként korábban fürcsi közben szórakoztattam. Énekeltem, bolondoztam neki.

2010. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!