Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orszivot ami porszivoval...

Orszivot ami porszivoval müködik, hol tudok venni? Ausztriaban elek, itt van e ilyen?

Figyelt kérdés
az itteni ismeröseim meg nem hallottak rola.mi a velemenyetek ,hatasos?
2009. jan. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeség de én úgy hallottam magyar találmány. Nálunk gyógyszertárban,hipermarketek babaosztályán lehet kapni. Nincs itthon valaki akivel megtudnád vetetni és elküldené neked? Én még nem használtam,de úgy hallottam ez a leghatásosabb.
2009. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 2hós volt a kislányom mikor először használtuk!Már majdnem két hete beteg volt és nem használt semmilyen gyógyszer meg orrspray ezért muszáj voltam elővenni és meglepődésemre nevetett közbe meg dumált valószínű azért mert nem kellett lefogni a fejecskéjét!2nap múlva semmi baja nem volt!Mi gyógyszer tárba vettük.
2009. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitsegeiteket ,a tesom a tescoba dolgozik majd szolok neki.okosak a magyarok.
2009. jan. 20. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Tescoban vettük.hatásos,csak ezzel tudtam kiszívni a lányom orrát,a kézi szívóval alig jött ki valami.
2009. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, én szlovákiában élek, nálunk forgalmazzák a magyar találmányt, patikákban kapható. szerintem ott tehetsz egy próbát.
2009. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
minden Ok,talaltam a gy.tarban 29eu.megrendelesre hoztak.magyar tali.
2009. jan. 22. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégis jól tudtam! :) 29 euro??? Nem tudom az ott soknak számít-e,de átszámolva NAGYON drága! Itt 1600 ft. körül van.
2009. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!