Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a GYEDről lemondó...

Milyen a GYEDről lemondó nyilatkozat?

Figyelt kérdés

Bölcsibe kell vinnem ,de miaz hogy néz ki,mert nem találtam formanyomtatványt. Vagy írok egyet aztán kséz? vagy a TB-től kapom? Mit kell bevinnem a bölcsibe?

Köszönöm


2010. dec. 13. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Megírod hogy X.Y nevű ezen és ezen a napon született gyermeked után igénylet gyedet ettől és ettől a naptól szeretnéd lemondani. Dátum, aláírás


A bölcsibe munkáltatói igazolást szokás vinni, az oltási kiskönyvet és egy igazolást a gyerekorvostól, hogy a kicsinek nincs fertőző betegsége.

Egyébként váltóruhát, plusz egy teljes garnitura ruhát, benti cipőt, minden napra az aznapi adag pelust, ha még szükséges, ha már szobatiszta, akkor wc papírt, kell papírzsebkendő, szalvéta és pizsi, meg alvós kisjáték.

2010. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, akkor semmi "hivatalos" ...?!?!
2010. dec. 13. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint hivatalos mi? A bölcsödébe? Hivatalos igazolás arról, hogy a gyerek nem fertőző beteg, hivatalos iratnak számít az oltási kiskönyv és szintén annak számít a munkáltatói igazolás.
2010. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ezeket nem mondták el a beíratkozásnál?
2010. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a GYEDRől lemondó nyilatkozat nem hivatalos,a többit tudom, már megvan minden csak ez nincs,és nem tudom hogy ezt én kézzel írom és beviszem? vagy erről fogok kapni valami hivatalosat a TB-től és azt viszem...ezt nem tudom
2010. dec. 13. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz hivatalos kérvényt, azt te írod. A folyósítótól fogsz kapni egy hivatalos iratot, hogy lemondtad a GYED-et.
2010. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!