Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tettetek karácsonyi égőt a...

Tettetek karácsonyi égőt a babaszobába? Sötétben alszik a babád, v bedugva hagyjátok a fényt éjszakára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én tettem, sötétedéskor bekapcsoljuk és alvás előtt pedig ki!
2010. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, és sötétben alszik a kisfiam. Mi van, ha pont nála van a szobában elektromos zárlat az égők miatt? Ááááh, inkább bele sem gondolok...
2010. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sötétben alszik, mikor még pici volt éjszakai fényt használtunk, de azt sem szerette.


Most a lakást díszítem, de az Ő szobája kimarad, nehogy változás legyen a kis lakterében. Az állandóságot szereti és a napirendjét (amit Ő alakított ki) :)

2010. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a lakásban sincs karácsonyi égő, nekem nem is tetszik, de a babaszobába biztosan nem tennék (zárlat veszély stb.).

Éjszakai fénye van, azt mindig bekapcsolva hagyjuk neki. Egyébként a sötétben sem fél, inkább szerintem a saját magunk megnyugtatása miatt hagyjuk azt a pici fényt, hogy ha megébredne, tutira ne féljen.

2010. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!