Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécs kertvárosbol ir ide...

Pécs kertvárosbol ir ide valaki? Jo lenne felvenni a kapcsolatot, mere jártok sétálni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kertiben lakom a Nagy I. úton. Én itt a TVT körül szoktam sétálni a babóval és amikor apa is ráér akkor vele. Te merre laksz? Mekkora a babád? Bár ebben a hülye időben mint ma van nem megyünk de ha gondolod megírom neked priviben a mail címem és felvehetjük a kapcsolatot. Üdv: Timi

2009. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy én az aidingerben lakom és anevelési környékén szoktunk ssétálni illetve a németh lászlo uti ovinál a 4honapos fiammal.Ja és engem is Timinek hivnak.Hány éves a te babaád és te ha nem tul személyes én 27 vagyok.
2009. jan. 21. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most olvastam a kérdésedet! Én is az Aidingerben lakom, most 3 hónapos a kislányom, én 28 éves vagyok. A környéken szoktunk sétálni mi is. Ha gondolod írj privit!

2010. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!