Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon szmogriadó van,...

Miskolcon szmogriadó van, miért viszik ki az ovisokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem is hallottam róla.Miskolci vagyok.Itt az avas nagyon ködös.
2010. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olvasd el

[link]

2010. dec. 16. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én tuti felhivnám erre a vezető ovónő figyelmét.


Vagy a tisztifőorvosét.

2010. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bp-en is sokszor van, mégis kiviszik őket. Szerinted érdekli őket a gyerekek egészsége? Mit nekik még 100 asztmás.

Szörnyű azért ez, nem gondoljátok?Az egész világ pusztul, a gyerekeink tüdő betegek a sok füsttől, egyre több az asztmás-allergiás. Na ezért költöztem én is el Bp-ről fel északra, Miskolc mellé (jóval mellé)...

2010. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A durva, hogy a megyei pulmonológiájának várója, amikor én odajártam (92 és 2001 között)...annira tömött volt, hogy ha reggel fél 7re mentünk is már legalább 20an voltak előttünk..és utánunk legalább 50en jöttek még.


De nem érdekel senkit és semmit a jövő, a gyerekek jövője.


Nem lehetne tényleg bejelenteni valahol?

2010. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem tőlünk, hanem attól kérdeznéd aki kivitte őket, lehet, hogy többre mennél. Nem kell rögtön fenyegetőzni,és ide-oda rohanni. Szólj az óvónőnek, lehet ők sem tudtak róla.
2010. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!