Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bepanthent szabad telibe...

Bepanthent szabad telibe kenni az egész popsira+puncira, vagy csak azt a részt ahol piros? Szabad mindennap használni popsikrémként?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. A reklámban is úgy mutatják. :)) Én egyébként a kislányomnak születése óta és folyamatosan Neogranormonnal kenem a popsiját, vékonyan, mindenhol. Kb ugyanarra való minkét kenőcs :)
2010. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sima bephantent igen, telibe kenheted!

A Bephanten Plust nem szabad popsira kenni, csak horzsolásokra. Fürdés után hagyd mesztelen fenékkel, és napközben is, fűtsetek és had mesztelenkedjen, vagy bugyi pa

út naci pelus nélkül, mert a pisis pelusban nedvesen van a feneke, bedumsztolódik, nehezen gyógyul

2010. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem merném a puncit annyira bekenni, nehogy belemenjen a hüvelyébe.
2010. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Popsikrémként nyugodtan használható és nagyon jó is!Se illatanyag se szinezék nincs benne és abszolut nedvesség taszító!üdv:kozmetikus anyuka
2010. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én használtam popsikrémnek, mindennapi használatra.
2010. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

6 hónapos mult a kisfiam sok popsikrémet kiprobáltunk már.Kezdtük a gyógyszertárival,aztán sudokrémel folytattuk,utána jött a neogranormon és a legvégen a bepanthen.Nekünk ez vált be a legjobban,minden pelus cserénél nagyon vékonyan bekenem.Egyedül akkor pirosodik ki a kis feneke amikor jön a fogacskája.Nyugodtan használd minden nap természetesen a punci körül ovatosan mint minden krémmel.

2010. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!