Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után alakul egy...

Mennyi idő után alakul egy újszülöttnél a "napirend"? Vagy ez már e legelejétől automatikusan működik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy a legelején mennyi idő után alakul az ki, hogy a babóca 2-3 óránként eszik mindig, aztán szépen alszik, tehát, mikor válik kiszámíthatóvá, hogy két etetés és alvás között biztosan van 2-3 óra mást csinálni (nyilván nem minden esetben, biztosan maradnak kivételes szituk), pl.: főzni, rendet rakni, takarítani, netán zuhanyozni, leülni akár a számítógép elé és ilyenek. Szóval, mennyi idő után lehet élni a mindennapi életet anélkül, hogy teljesen lefoglaljon a nap 24 órájában a baba?
2009. jan. 23. 12:48
 1/4 A kérdező kommentje:
:-) úgy értem, "alakul KI a napirend".... illetve nem "e", hanem "a legelejétől".... bocsi :-)
2009. jan. 23. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a 7-8 hét körül alakult ki,hogy végig aludta az éjszakát,és nappal is 3-4 óránként evett. Addig masszívan betartotta a 2 órát. Ráadásul a két evés között 1 órát nyafizott,mert nem tudott elaludni.
2009. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A lányom kb 2-3 hónapos korára jutott el addig hogy kiszámitható napirendje legyen.Mondjuk ő szinte születése óta tápszeres ezért nem evett össze vissza 2 óránként, és az éjszakát is már 6 hetesen átaludta.Szóval ha az elején már próbálsz bevezetni napirendet pár hónap alatt be is fog állni.Sőt most már(4,5hónapos) ha esetleg elmegyünk valahova akkor tudom hogy most pl.álmos, éhes stb.Egyáltalán nem bántam meg hogy napirend szerint élünk sőőt csak ajánlani tudom.
2009. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!