Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Baby point v3?...

Van valakinek Baby point v3? (Vagy hasonlo) Tapasztalatok? Megéri 64 ezerért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk elég sok baby point cuccunk van, etetőszék, sportkocsi, igazándiból olcsó cuccok és szerintem tök jók. konkrétan ezt a kocsit nem ismerem, de szerintem ilyesmi tudással nem kapsz 80 rongy alatt. de azért a neten nézz körül, hátha. én még a giordani-t javaslom, nézd meg, hátha olcsóbb, nem tudom.
2009. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helló! Én néztem annó azt a babakocsit, szerintem tök jó, az a verzió amihez van külön mózes, hordozó, és ülő rész. Én még néztem annó a titi tritont is tetszett a türkiz színű fekete mintás, de a végén quinny buzz lett. 64 ezerért nagyon megéri, olyan felszereltségű kocsit sehol sem kapsz annyiért, sőt a v3 máshol még drágább. Én csepelen bababoltba néztem, ha googleba beütöd csepel bababolt, kidobja a boltot, s ott is jó áron vannak a kocsik.
2009. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon masszív babakocsi, az biztos. Viszont nagyon nehéz! Nekem ez az egy problémám van csak vele, amúgy nem cserélném le semmi más fajtára.

2009. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!