Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mézeskalácson a díszítéstől...

Mézeskalácson a díszítéstől nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Az jutott eszembe, hogy tulajdonképpen az nyers tojás, tojásfehérje kikeverve cukorral, és mivel csak sütés után kerül rá, nyers marad, csak megszárad. Vagy rosszul tudom? Ti adtok a babátoknak?
2010. dec. 22. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a baba valóban egy év alatti- és most kitérek mert volt már olyan hogy a kérdező babát irt és kiderült hogy kétéves gyerek- szóval egy év alatti gyermek nem ehet tojásfehérjét neki ki kellene hagyni pár kalácsot amin nincs dekoráció. vagy süssétek rá neki !!!
2010. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, még én sem eszem meg, pont mivel nyers. Lehet kapni a boltban direkt cukormázat, abban nincs nyers tojásfehérje. (egy cukrász)
2010. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
mellesleg egy év alatti baba még mézes sütit sem eht, nem hogy a díszítést róla.
2010. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos lesz a kisfiam, díszítés nélküli mézeskalácsot adtam csak neki. Ma este fogom feldíszíteni a sütiket, szerintem rá fogom a sütőben még szárítani, úgy talán ehet belőle.
2010. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 hónapos a fiam, tehát eszik már tojást és mézet, de akkor azt hiszem csak díszítés nélküli részt adok majd neki pár falatot. Köszi a válaszokat!
2010. dec. 22. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy év alatti gyerek is ehet mézes sütit, mivel hőkezelve van a méz benne, így nem okoz botulizmust, sem allergiát. Egyébként én inkább tartanék a fahéj allergiától, ami ugye ritka, de előfordulhat. Nekem is fahéj allergiám van, így én még csak nem is süthetek mézes sütit.:((

(a cukrász válaszoló)

2010. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kövezzetek meg de tavaly ilyenkor a lányom még nem volt egy éves és pár falatot evett a kalácsból díszítéssel együtt...
2010. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!