Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki jönne el Pesttől 30 km-re...

Ki jönne el Pesttől 30 km-re minőségi használt baba-és gyerekruhákat, eszközöket vásárolni? Azon gondolkozunk, nyitunk egy baba-mama turkálót. Ezek a holmik általában megkíméltek de újonnan drágák. Hm?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szívesen,szerintem szuper ütlet,de 30 km-re melyik irányba??? :)
2009. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
hol lenne ez helyileg? Mert ha megéri akkor én szívesen mennék. Mert itt Csepelen nem sok jó turkálót találtam, ujonan meg egy kicsit húzós, mert nő a manó mint a gomba:-)
2009. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
ha fehérvár felé van, akkor tök jó:)))))))))
2009. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

szerintem Pestről senki nem menne el vásárolni hisz itt is egymást érik a turik, bizományik.

ezen már mi is sokat gondolkodtunk, de elvetettük az ötletet.

csak akkor éri meg vidéken nyitni, ha a helyi lakosokra tudnál hagyatkozni. ők tennék ki a vevőkörödet

2009. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nagyon jó ötlet!!!

Merre lenne pontosan?:)

2009. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sukorón, ami Székesfehérvár felé van Velence mellett. Főútvonal, autópályához közel. Nagyon belelkesedtünk a pozitív reakcióitoktól! :)
2009. jan. 23. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Sztem se fognak innen elindulni még ha most azt írják is.Az több óra,és ha a benzin költséget és az időt össze adjuk,többre jön ki a cuccok ára,mintha újat vennének.Én is úgy gondolom,h a helyi körülményeket vedd alapul,mert hosszú távon csak abban bízhatsz.Sok sikert az üzlethez!
2009. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen mindenkinek a válaszokat, itt nem csak Pest jöhet szóba, ami autóval kb 20 perc tőlünk, hanem a közeli Székesfehérvár is- de kíváncsiak voltunk, mi az általános vélemény.
2009. jan. 23. 23:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha Székesfehérvár "rendesen" meg lenne hirdetve, akkor biztosan elmennének az emberek. Én biztosan. Egyébként Tbányai vagyok, kb 130 km oda-vissza. Itt ugyanis nincs túl sok hely, ahol használtan lehetne megvenni ezt-azt, marad az internet.
2009. jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagyok, nálunk sokszor van bababörze, ahol lehet árulni a használt cuccokat. Nem tudom pontosan mennyibe kerül egy hely, de a tesóm rendszeresen árul, és mindig megérte neki. A közeletekben nincs ilyen lehetőség?
2009. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!