Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek nagyon Boldog...

Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt kivánok! Mit vettetek a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatalmas rendőrautót és egy pénztárgépet:-) Csak ennyit ugyis kap még a családtól és januárban lesz névnapja is:-)

Neked is KKÜ!

2010. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 26 éves nagy baba lányom van:) Viszont annak idején, vettem neki egy olyan képes könyvet, ami műanyagból volt és azt szeretettel rágta is.
2010. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, nektek is! 22 hónapos kisfiunk van. Autópálya mintás szőnyeget kap tőlünk. Anyukáméktól a tescos vonatkészletet kapja meg. Anyósoméktól elemmel működő(hangot adó) dolgokat kap a szerszám asztalához. Bátyámtól építőkocka. A többiektől nem tudom.Vannak még apósomék, a keresztanyjáék, meg a dédik. bár az egyiktől az én mamámtól már megkapta (pénzt kapott).

A te babád mit kap és milyen idős?

2010. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked is Békés Boldog karácsonyt ! Játékvárat és babatévét :)
2010. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Békés Karácsonyt!

12 hós kislányomnak tanulókutyust vettünk.

2010. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Neked is Boldog Karácsonyt! Egy éves múlt a fiam: kismotort kap meg egy felhúzós teknős fürdőjátékot, és Kisvakond és az egér karácsonya c. keménykönyvet. Van még itthon talonban (még korábban vettük, de lehet, hogy nem kapja meg most) fogantyús puzzle, metalofon. Annyi játékot kapott most szülinapjára, meg ugye a nagyszülőktől nagybácsiktól is fog kapni... már így sem férünk a szobájában...

Anyukámtól egy hatalmas kukásautót kap, tesómtól guruló telefont, anyósoméktól játszósátrat, sógoroméktól nem tudom....

2010. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 éves kisfiam mágneses, állatos kockakirakót, traktort és barkácsasztalt kap.

Neked is boldog ünnepet:)

2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Neked is Kellemes Ünnepeket! Tőlünk játék konyhát kapott meg legót! De kap a családtól még szánkót,beszélő babát / 2 -őt is / játék porszívót, Laptopot /2-őt/. Ezeket amit tudok lesz csere asszem :). A te babád mit kap?

Ja és 16 hós kiscsaj:)

2010. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Boldog Karit!!! 1 éves kisfiam kap tőlünk gyerekszintetizátort, duplo-t, mászóhengert. A hugomtól autópályás szőnyeget és vonatsínt vonattal. Anyukáméktól építőkockát és meglepit, amit én sem tudok. Anyóséktól chicco formabedobós dobot és meglepit. :)
2010. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nektek is kellemes ünnepeket!!!

Az én lányom 10 hós lesz 27-én és kap egy sütifaló bödönt, egy golyópályát, egy vödrös nagy építőkockát, ruhákat, bicajt (3:1-ben-es)(ez szép magyaros lett, bocsi) A többit még én sem tudom. :-)

2010. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!