Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyuszorges, testdobalas...

Nyuszorges, testdobalas mikozben alszik a babam, mitol lehet? Es nem alszik ejszaka oramu pontosaggal ebred, fel3, fel 5. sot ma fel 1kor is. nem birom mar. Novekszik, vagy afoga? Hogyan segitsek neki? 3honapos a babam

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát biztos a foga, de az is lehet, hogy nem jó helyen van az ágya. Vagy melege van, vagy fázik... Sok minden lehet. Sajnos az én kicsikém még mindig ilyen rosszul alszik, és én már rengeteg dolgot kipróbáltam, mégis minden éjjel 1-2 óránként felsír és addig sír, míg vissza nem simogatom. Ha nem megyek oda hozzá, akkor felkel teljesen. :( Nincs tanácsom, én is szeretném tudni miért van ez.

Viszont míg olyan pici, addig anyukára van szüksége sűrűn. De az én lányom már 1 éves elmúlt. Én is pokoli nehezen bírom, mert mellette minden házimunka megmarad és mikor ébren van, akkor egyfolytában rohangálok utána. Annak örülök, ha már 2 órácskát tudok egyhuzamban aludni. :)

Tehát segíteni nem tudtam. De próbálj végig minden lehetséges okot, bár még inkább csak te kellesz neki....

2009. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem próbáltad, hogy nem éhes-e, vagy éppen fordítva? nem eszik-e túl sokat este, büfizik-e rendesen? Nem a szelek kínozzák? Nálunk a testdobálás azért szokott lenni, mert az emésztése nem olyan jól működik. Így én az esti kajánál adok neki espumisan-t, ettől jönnek a szelek rendesen, és nem dobálja magát!
2009. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor nálunk ez volt, én több vacsit adtam így egyre többet aludt. Kb 1 hétig tartott amire visszaállt a normális rend.
2009. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 13 hós babám is akkor csinálja ezt,ha éhes,de nem ébred fel rá csak nyüszög és veri magát.
2009. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szokott enni is kapni,de kb 5-10perceket cicizik ilyenkor..pukizni tud..ezert gondoltam,hogy nem a pocija..de iszonyuan nyaladzik,ragja az oklet,neha mikozben rag felsir..a fogara gyanakszom..
2009. jan. 25. 02:59
 6/7 A kérdező kommentje:
de koszonom szepen a valaszokat:)
2009. jan. 25. 02:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki vmelyik fogzáskönnyítőt,lehet akkor elmarad a nyűglődés.
2009. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!