Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még rezgő pihenőszéket...

Érdemes még rezgő pihenőszéket venni 5 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Lányom koraszülött lett,(2 hónappal) így még mindig "picike". 61cm és 6150g. Ebből adódóan bár lasan öt hónapos, de még csak nehezen emeli a fejét hason, persze még nem fordul, most kezd csak nyúlni dolgokért. hasfájós még mindig. volt egy elektromos hintánk azt nem szerette, de a hordozóba ha betesszük és ágyra rakjuk abban elvan. most sikerült eladni a hintát és arra gondoltunk vennénk neki egy rezgő pihenőszéket. szerintetek azt megszokja, vagy már ne is próbálkozzunk vele? kipróbálni sehol nem tudjuk, ismerettségi körben nincs ilyen.


tapasztalatok? köszönöm


2010. dec. 28. 14:50
 1/8 A kérdező kommentje:
bár nem jött válasz, de az imént vettem a tezsveszen egyet. nagyon jó árban volt, remélem megszereti a kislányom. ha nem, eladom ugyanannyiért! :)
2010. dec. 28. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem fog neki tetszeni! milyet vettél? :)
2010. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én kislányom már nem élvezte volna 5 hónaposan, olyan izgága volt, de remélem a te picid szeretni fogja :-)
2010. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


FP 2&1-ben pihenőszék.


köszönöm hogy írtatok, gyorsan kellet döntenem :)

a kislányom még annyira nem izgága, a hordozóban szivesen üldögél az ágyon, abban megnyugszik, remélemszeretni fogja. ha nem, akkor ezt is eladjuk mint a hintát :)

A pici lány ugye még nem is forgolódik, hisz mégcsak 3 hónapos lenne, kis pöttöm manó.

2010. dec. 28. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekünk is ilyen volt,a kisfiam negyon szerette.Az én babám is korábban született 1 hónappal,és le volt maradva a mozgásfejlődésben,később csinált mindent mint az átlag.Na mindegy a lényeg szerintem jól döntöttél,szeretni fogja:)

Jól ki lehet használni és szórakoztatja illetve a rezgő funkció nyugtatja a babát.

2010. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem igazad lesz és szeretni fogja :)
2010. dec. 28. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, hogy olyat vettél, ami 18kg-ig bírja. A mienk csak 10-kg-ig volt, én is Vaterán vettem, de mikor a lányom 8 kilós lett, már majdnem érte a feje a földet.:) Nagyon szerette. A rezgő funkciót az én babám csak 15-20 percig élvezte, aztán nyüzsögni kezdett, látszott, hogy idegesíti. Naponta többször el volt benne. Eleinte csak rövid ideig, aztán egyre tovább, de ő erős, nagy baba(apuka lánya) és 6 hónapos korában minden játékot letépett, és szétszedte a kisszéket:). Most a hintafunkciós bébi kompot nyűvi, hasonló sikerrel.:)

79cm és 9100gramm, holnap lesz 8 hónapos!

2010. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szép nagy a kislányod, meg eléggé aktív :)

akkor én is majd szokatni fogom a székhez, gondolom fura lesz neki először. remélem nem jut a hinta sorsára. éppen ezért is akartam 18kilósig venni hogy ha bejön akkor jó sokáig tudjuk majd használni.

2010. dec. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!