Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Béres csepp okozhat szorulás...

A Béres csepp okozhat szorulást egy babának?

Figyelt kérdés

18 hónapos a kisfiam, és az utóbbi hónapban sokat náthás, most köhög is, ezért elkezdtem neki adni a Béres cseppet tegnap, reggel este a tápszerbe teszek 5-5 cseppet.

Viszont ma nem kakilt. Azért fura, mert ilyen még nem fordult elő vele soha. Sőt épp ellenkezőleg, általában több kaka is van egy nap, ma meg semmi, és ara gondoltam hogy esetleg a Béres csepp miatt lehet? És az igaz hogy a Béres csepp mellé kell C vitamin is? Ha igen, miért?


2010. dec. 29. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki szorulást okoz, mivel van benne vas.

C vitaminnal kell meginni, szerintem azért mert az segíti a felszívódását ezeknek a nyomelemeknek. Én teába szoktam csepegtetni és Cebiont is csepegtetek bele. Nálunk nem okozott még szorulást.

2010. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felnőtt vagyok, de ha szorulásom van a béres cseppet szoktam szedni és rendezi.
2010. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!