Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamilyen "finom" tápszer 10...

Valamilyen "finom" tápszer 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni. Kisfiam elmúlt 10 hónapos, és sajnos most már nem nagyon akar szopizni. Egy hónapja még ment reggel este, de most már félálomban sem nagyon akar. Elfordul, elmászik. Próbálnám adni neki a tápszert, csak nem hajlandó meginni. Cumisüvegről már leszokott, csőrös pohárból csak vizet iszik. Egyszerűen nem fogadja el a más folyadékot. Tudtok ajánlani valamilyen "finom tápszert"? Tejpépet azt megeszi, abba szoktam neki tápszert keverni. De a védőnő azt mondja, hogy mindenképpen folyadék formájában adjam neki. Köszönöm a tanácsokat előre is!
2010. dec. 30. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megvan neki a napi fél liter tej alapú táplálék, akkor nem kell a tápszer. Ebben benne van a tejpép, a sajt, a túró, a kefír, stb.

Egyébként próbáld meg a banános ízesítésű tápszert, az be szokott jönni a babáknak.

2010. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hamar tápszeres lett, de válogatós. Mi a milupát használjuk, mert a doktornénink szerint az az egyik legédesebb tápszer. Natúrt szoktam venni, és teszek bele Nestlé babakakaót, vagy ritkán maci kávét. De van gyümölcsösben is.
2010. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 éves korig reggel, este tejalapú kell még neki. Humana banános tápszer 10 hótól.
2010. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem a Humanat szerette, de az én ízlésem szerint pocsék volt. A kicsi most Milupát eszik, az még nekem is ízlik.
2010. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is a milupa volt a befutó=)
2010. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, megkóstoltatom vele a banános milupát...
2010. dec. 30. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!