Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire játszik a babád a...

Mennyire játszik a babád a frissen kapott karácsonyi ajándékokkal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire:) Hiába erőltetem,még a régi jól bevált játékok a sláger:)

Remélem idővel felfedezi az újjakat is!

2010. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom szinte csak azokkal játszik karácsony óta. Nagyon jó kis játékokat kapott.
2010. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is azokkal játszik egész nap. Persze nem egyszerre szedem elő, néha elrakok 1-1 játékot, így jobban örül neki, ha újra előszedem.
2010. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az enyémek is játszanak vele.Ami nem jött be az a nyuszi motor,meg az ugrálós állat.
2010. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat játszik velük, bár a dísz szalagokkal is jól elvan :D De kapott egy hintát, azt nagyon szereti :)
2010. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elég sokat játszik velük, de persze a régieket sem szabad elrakni :)
2010. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
csak azokkal játszik.Csak a nagy dömpert nem hajlandó tologatni,de nem izgulok,mert ahogy jön a jó idő és ki lehet vinni,már tologatja is.a régi játékaival is játszik.most lesz a szülinapja,igy elpakolok pár régi játékot,de már 2 éves lesz,és olyan játékot vettünk most neki ami sokáig jó lesz neki.
2010. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat játszik az újakkal. Kapott kisporszívót is, búg meg minden az apja agyára megy vele :)
2010. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!