Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok bébi-kompot? Ha...

Használtok bébi-kompot? Ha igen, hány hónapos volt a babátok mikor beleraktátok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert azt kaptunk karácsonyra és a 6hónapos lányom imádja, nem sokat van benne de nagyon élvezi. De a doktornénije nagyon ellene van és azt mondta h dobjuk ki, vagy ajándékozzuk el, mert Amerikában már be van tiltva. Szerintetek mit tegyek?????
2011. jan. 1. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Én 8 hósan tettem bele először. Napi fél órákra. Ha stabilan ül és felül magától akkor lehet bele tenni, előbb nem. Hisz egy 6 hós baba ne akarjon járni tanulni. Mert, hogy ez arra szolgál.
2011. jan. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Még valami. Anyáink is használták. Semmi bajunk nem lett tőle. De csak okosan. Max egy óránál ne legyen többet benne a gyerek.(naponta)
2011. jan. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért kellene Amerikát utánonunk? A családomban is használtuk,amikor már stabilan ült, vagy felállt a kiságyban. Igaz,csak akkor tettük bele,ha főzés közben a konyhában volt.

Semmi baja nem lesz,ha nincs benne nagyon sokáig.

2011. jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő már stabilan megül egyedül, és fel is húzza magát....
2011. jan. 1. 07:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hósan akkor is korai. Várj még vele 2 hónapot.
2011. jan. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt és nem is akartam. A kisfiam önállóan, szabadon mozgott, mindig éppen úgy és annyit, amennyire fejlett és erős volt. Persze, így több figyelmet igényelt, többet kellett hajolgatnom, irányítgatnom, de megérte a fáradtságot. Egyébként a mi gyermekorvosunk is nagyon ellenzi a kompot.
2011. jan. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
30 évvel ezelőtt, szinte minden gyerek abban volt, és mégis megtanult járni. Most miért ellenzik? Az én fiam is abban volt, sőt 2 fajta is volt neki.
2011. jan. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kapta, de még 1 évesen is mikor járt bele raktam míg kimentem teregetni, a teraszra, tudtam abban nem ér el semmit, nem tud kárt okozni magában.

1 órát volt benne naponta kb. De mellette szépen mászott majd szèpen járt.

2011. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a kisfiunk mikor vettünk neki egyet most 11 hónapos és a mai napig imád benne lenni. Persze nem viszem tulzásba.
2011. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
30 évvel ezelőtt durva fogamzásgátlók és rossz tápszerek voltak. Most is azokat használjátok? Korszerűtlen antibiotikumok voltak, azt adjátok a gyerekeiteknek? Eltelt idő, rájöttek, hogy igenis káros, nem ajánlják. Én mindenkinek megmondtam, ne vegyenek ajándékba, mert úgysem használjuk. Nem is kaptunk így, mi se vettünk. Nem véletlenül vannak ellene a gyerekorvosok is.
2011. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!