Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos elmult a kislányo...

Négy hónapos elmult a kislányom kenem reggel este babaolajjal meddig kell kenni vagy elég csak reggel már (első baba)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kened? Túl száraz a bőre, vagy valami baj van?

Én egyik gyerekemet sem kentem olajjal.

2011. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak a hajlatokat kenem,és két hetente átmaszirozom az egész testét
2011. jan. 3. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom gyereknél csak néhány hétig kentem a hajlatokat, igazából testápolót sem nagyon használok szinte soha náluk, hogy szellőzzön a bőrük. Én nem vagyok híve az olajozásnak túl sokáig.
2011. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem száraz a böre ,egy anyuka mondta még mielött a pici megszületet hogy vásároljak olajat mert kenni kell aztán azért használom de gondoltam már nem kell
2011. jan. 3. 10:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálatok reggel hogy megy a mosakodás?vagyis mit csináltok pontosan mielött tiszta ruhát adtok rá?
2011. jan. 3. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:
nem kell mindent követni amit egy anyuka mond. ha nem száraz a bőre én sem látom értelmét olajozni, főleg ilyen gyakran és sokáig. a babamasszázs az megint más dolog.
2011. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk este van fürdés, reggel már nem. Tiszta ruhát adok rá, és kész:)
2011. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is első babám, 2és fél hónapos, én is kenegetem a hajlatait, de csak este, fürcsi előtt.Reggel csak tiszta ruhát adok rá.Én akkor hagyom abba, mikor már jobban mozog majd, mikor már nem valószínű hogy bepállik.
2011. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kisfiam, este fürcsi után szárazra törlöm és bepúderozom a hajlatait, nem olajozom már. Reggel csak tiszta ruhát adok rá, nincs mosdatás külön és persze ha kell naponta többször is átöltöztetem, ha lebűfizi magát vagy leeszi. Ennyi. Vedd egy picit lazábbra a dolgot és meglátod az ösztöneid súgják majd, hogy hogy jó neked is meg a picinek is. :-)Nem kell mindent úgy csinálni, ahogy mások, vagy ahogy a könyvekben van, csináld úgy ahogy Te gondolod, hogy jó és úgy lesz jó. Ha szeretnéd még olajozni, tedd, ártani nem ártasz neki, sőt fürdesd reggel is, az sem fog ártani. :-)Jó babázást.
2011. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2011. jan. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!