Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiam újra...

17 hónapos kisfiam újra elkezdett éjszaka enni, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Már 5 hós kora óta nem etetem éjjel, most pár hete viszont ha éjjel felkel (sajnos soha nem volt jó alvó, nagyon ritka hogy átaludja az éjszakát, de eddig kis vízzel sikerült megnyugtatni) kéri a tejet, és addig nem alszik vissza, míg meg nem kapja... nappal jól eszik, este is annyi kaját etetek vele amennyit csak tudok... Van ötletetek? köszi
2011. jan. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna előszőr adni neki. Most már csináld egy pár hétig, ha már elrontottad, hátha abbahagyja magától. És a vízre sem kellett volna rászoktatni, akkor lehet, jobban aludna. de így már késő.
2011. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úristen első válaszoló!Nem rontott el semmit!Hagyja inkább ordítani?!Az én 2.5 évesem kb. 2 hónapja szokott le az éjszakai evésről.Nálunk se a védőnő,se a gyerekorvos nem próbált erről lebeszélni,azt mondták,hogy majd elhagyja.Így is lett.Ezzel szemben a nagyobb fiam soha nem evett éjjel,jó alvó baba volt.Szóval nyugi,semmi rosszat nem tettél,csak az igényeit elégíted ki!
2011. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos választ...:) neked ugye nincs gyereked? vagy ha van, biztos soha nem kelt fel éjjel, és nem kellett kétóránként visszaaltani... azoktól kérnék választ, akik tudják, hogy miről beszélek, köszönöm!
2011. jan. 4. 16:01
 4/6 A kérdező kommentje:
másodiknak, köszi, tudom, hogy nem én rontottam el :) csak jó lenne, erről valahogy leszoktatni, vagy rájönni, hogy most miért kell neki
2011. jan. 4. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves első, kívánok neked egy komoly gyomorégést és mikor fetrengsz a fájdalomtól, jusson eszedbe, mit írtál itt le. Ez csak egy rossz szokás. Honnan tudod, hogy nem valamiféle probléma okozza ezt a gyereknél? Milyen hozzáállásod van a gyerekekhez és a saját gyerekedhez, mindenről rögtön az elkényeztetés meg az elrontás jut estedbe?

Mert én bennem ez az első ami felmerül, hogy a gyomorsav bántja és arra a legjobb a tej, amit a gyerek kér. Illetve nálunk a keksz volt. Aztán megszűnt a probléma, ahogy a gyomorszája jobban zárt már. Figyelj oda miből eszik annyit, amennyit csak bír, mert nagyon nem mindegy. éjjel a máj sem dolgozik, nem tudja feldolgozni a szervezet ugyanazokat az ételeket, amit napközben igen. Úgyhogy haspuffadás, görcsök is lehetnek a háttérben. De szerintem simán kicsit refluxos.

2011. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó köszi, hát lehet, mert picinek is nagyon hasfájós volt...
2011. jan. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!