Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől piros egy picit a...

Mitől piros egy picit a fütyije vége? 4 hós

Figyelt kérdés
Felsőlégúti fertőzése van,és egy nagyon picit a popója is piros.Lehet összefüggés?Egyébként nem lázas,nem nyűgős.
2011. jan. 6. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pisi csípte ki a fütyijét.
2011. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy picit be van gyulladva. Nekünk a fiúk születésekor azt mondták, nem szabad hátrahúzni a fitymát, mert csak bajt csinálunk vele, és amúgy is öntisztuló.

Mindkettőnek begyulladt, irány az urológia. Ott meg jól letolt az orvos, hogy miért nem tisztítottuk rendesen. Elmondtuk az újszülöttes orvos véleményét, mire annyit kérdezett: Az apukáé öntisztulós? Szóval nem tudom, hogy szoktatd tisztogatni, de ha gyulladtnak látod, vidd dokihoz, mert nagyon fájdalmas tud lenni, és üvöltve fog pisilni.

2011. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anniebianca ***** válasza:
Az én babámnak 2 hónaposan volt piros a vége, szerintem nem fájt neki, mert nem sírt miatta. Ettől függetlenül csecsemőápolónő anyukám tanácsára minden pelenkázáskor alaposan leecseteltem kamillafőzettel. Jó sűrű legyen a tea, hurkapálca végére vatta, és ezzel mosogasd neki, akár 2-3at is elhasználhatsz egy pelushoz. Nekünk ez bevált!
2011. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamillateával öblögesd naponta többször is, az helyre teszi a gyulladást.
2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Délutánra a zacsiján is lett néhány piros foltocska,így megmutattuk a dr.-néninek,és ő azt mondta,hogy a fogzástól van.Konkrétan nem mondta el az összefüggéseket,nem egy magyarázós típus:).
2011. jan. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!