Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírustól súlyosan lefogyott 3...

Vírustól súlyosan lefogyott 3 hónapos csecsemő?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek, lelket önteni belém. A családunkban van egy 2,5 hónapos (mindjárt 3 lesz) pici baba, aki 3 hete hasmenéssel kórházban van. Okát nem találják. Sokat fogyott, majdnem egy kilót. Ez már súlyosnak számít. Infúzión van...


Egyelőre még fogy a súlya, de már így is elég pici, 4.20 kg jelenleg. (5.100 volt a betegség előtt). 3.200-al született.


Volt már így valaki? Felépült a pici? Nem lett maradandó károsodása? Közsönöm, ha valaki tud válaszolni rá.


2011. jan. 8. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
én csak hallottam, hoyg nem vírustól, hanem étel-allergiától volt.
2011. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondoltam erre én is, de a kórházban azt modják, nem az, nem is vizsgálták erre. Mivel láza is van néha, és a fehérje-sejt száma is magasabb volt a vérben, egyértelműen azt mondták, vírus, vagy baktérium okozta fertőzés, de kimutatni semmit sem tudtak. :( Kapott antibiotikumot, Normaflort még most is kap, de csak fogy, és minden mérésnél kevesebb. Nagyon meg vagyunk rémülve.
2011. jan. 8. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:

hát az az igazság, hogy vírusból egyedül a rotát tudják kimutatni, illetve irdatlan mennyiségű vérből esetleg még párat. Nem tart ott az orvostudomány, hogy ki tudják mutatni a vírusokat.

ha helyrejön (elmúlik a fertőzés) szerintem pikk-pakk visszafogja nyerni a súlyát. Mert nekem ugyan nagyobb gyerek, de szintén nem túl acélos súllyal volt kórházban, egyszer 13 kilóról fogyott le 12-re és a kórház után 1 héttel már 13 volt. Most cukorbeteg lett és mire kórházba kerültünk 15 kilóról fogyott 12-re 3 hét alatt és 1 hónapra rá, hogy elkezdtük az inzulint már 16 kiló volt. Úgyhogy nemcsak az eredeti súlyát nyerte vissza, de hízott is.

Inkább a vírus aggasztó, hogy 3 hete nem javul az állapota. Reméljük rendben lesz.

2011. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos semmi ertelmeset nem tudok irni neked csak nagyon sok erot es kitartast kivanok...kerlek a napokban meg irja baba allapotarol
2011. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és minden jót kívánok Nektek is! :)
2011. jan. 8. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is jobbulást a picinek, remélem hamarosan helyre jön!

Én csak annyit tudnék javasolni, hogy kapjon immunerősítőt, ha kijött a kórházból.

A súlya is kevés tényleg, de mihez képest. Az én fiam is ennyi volt ennyi idősen, igaz, ő kisebb súllyal született. Azért ilyenkor nagyon hamar tudnak a súlyukból veszíteni, de reméljük hogy mihamarabb szopizhat újra és akkor pikk-pakk összeszedi majd magát!

Kitartást a szüknek és az egész családnak mégegyszer!

2011. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves sorokat! :) Reméljük, hogy mostmár tényleg összeszedi magát a kis drága, mert rettentően aggódunk érte.
2011. jan. 8. 22:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Jobban van, hazaengedték őket! :) Boldog vagyok nagyon!
2011. jan. 11. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon jó hír. Izgultam mi lesz velük. Meglátod pikkpakk összeszedi magát most már. Örülök nagyon:)
2011. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :) Mára már szinte tünetmentes, vidám, és jókedvű :) Nagyon meghatódtam, hogy így ismeretlenül is érdekelt valakit a folytatás! :) Neked is minden jót kívánok, és köszönöm még egyszer!
2011. jan. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!