Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni borostyánkővet...

Hol lehet venni borostyánkővet ami a fogzásban segít?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babácskám és most kezdett el nagyon nyügösködni és nyálzik 2-3 újja örökké a szájában ebből gondolom h lassan elkezdenek kibújni a fogacskák.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak erről a kőről, valóban használ? Mennyi időt kell a baba nyakában lennie?


2009. jan. 29. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,h most már nem fogja megtűrni magán.Amúgy agrianna.hu. Azt hiszem itt a legolcsóbb.

Nálunk annyit segít,h nem folyik patakokban a nyála,de azért így is van,amikor nyálcsóvák és nyáltócsák veszik körül őkelmét.Főleg,ha valamin rágódik.Szóval nem tudom,h mennyit jelent,h van ilyenünk is,de h éjszaka ettől függetlenül kelünk az zicher.Sok babás ismerősöm,akiknek van,hasonló dtapasztalatokról számolnak be.

Tehát ne várj tőle csodát,és az egy igen ügyes marketing duma,h 5 perc alatt megnyugtatja a nagyon nyugtalan síró csecsemőt.Ez nem igaz,de jól hangzik.(Legalábbis én ehhez hasonló cikkekkel futottam össze a vásárlás előtt.)

2009. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a babacsod.hu-n a legolcsóbb.2200 ft-ért lehet már venni.én is kacérkodom a gondolattal..
2009. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahol biztosan eredeti van az a www.borostyanlanc.hu
2009. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, a 8 honapos babámnál nagyon bevált és csak ajánlani tudom, azota ő és én is alszunk!!!:)
2009. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek!

megprobáljuk, aztán ahogy szokták mondani próba cseresznye:)

további boldog babázást mindenkinek

2009. jan. 30. 22:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!