Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt ürül ki az...

Mennyi idő alatt ürül ki az alkohol a szervezetből?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni továbbá, h ha erőset (vodka stb) iszom, akkor mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, h újra tudjak szoptatni. Természetesen a tejet lefejem, és nem adom oda a babának.
2011. jan. 9. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vodkáznék, ha szoptatok.
2011. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, és nem is vodkázom...más miatt kérdeztem, ezért fontos lenne tudnom!
2011. jan. 9. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap tuti nem szoptatnék...

Egy ismerős ment néha bulizni, de már nagyobb volt a kicsi 1 év felett. Ő ilyenkor másnap nem szoptatott, ha este ivott.

2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. jan. 9. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Én azt olvastam valahol, hogy egy deci bor ivása után kb 3-4 órával már nem megy át a tejbe az alkohol, és annak nem is olyan magas az alkoholartalma. Én amikor ittam, max fél pohár bort, az mindig este volt, amikor már a gyerek már lefeküdt és tudtam, hogy csak 6-7 óra múlva fog megint szopizni. Hozzáteszem, a 11 hónap alatt ez kb 3-4x fordult elő, és főleg, amikor már nagyobb volt.
2011. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Kislányunk 7 hónapos, mi eljárunk néha szórakozni ( anyummal élünk egy lakásban, este lefektetjük a babát s utána indulunk, 10 körül, anyu itt van ha felébredne, de nem szokott ). 1-1 koktélt meg szoktam inni. Másnap este már adok neki anyatejet. Én is fejem és öntöm ki másnap reggel és délben. De estére már kaphat.

Persze ez a szórakozás nem rendszeres, kb havi 1 max 2 alkalom. Attól mert szülők lettünk és imádjuk a kislányt, még odafigyelünk a kapcsolatunkra is - ezt azért írtam le, mert gondolom most többen elítélnek a szórakozás miatt.

2011. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte választ! Sztem ez sokaknak hasznos....
2011. jan. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!