Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 10 hós baba hőmérséklet...

Ha egy 10 hós baba hőmérsékletét a hónaljában mérem, reális értéket kapok?

Figyelt kérdés
Vagy csak a popsikban jó?
2011. jan. 11. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, biztos nem!

Popsiban mérd.

2011. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én próbáltam egyszer mert nagyon irritálja a végbélbe,de muszáj voltam összehasonlítani mennyire különbözik és nagyon!
2011. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak popsiban szabad!
2011. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők még nem tudják úgy szorítani mind te, úgyhogy nem pontos az érték. Popsiban mérd még csak.
2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
én hónaljban mérem digitálissal a 6hós babámnak, odaszorítom a karját, pár másodperc alatt csipog a mérő és megvan az érték
2011. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Utolsónak ajánlom, egyszer mérje meg egymás után hónaljban és popsiban is a babánál. Lesz különbség az biztos.


(Egyébként nem minden mérőre írják rá, de a mi braununkra rá volt írva, hogy felnőttek esetében is célszerű még a pittyegés után hónaljban tartani, kb. addig, mint a régi higanyosat, mert változik közben az eredmény.

Én már tapasztaltam, hogy valóban pittyegés után szépen lassan ment még fel pár tizedet.)


Babák esetében azért azt hiszem nem mindegy, hogy kb értéket kapunk, vagy pontosat...

2011. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsónak:

nekem is braun van, én is olvastam a használati útmutatót és ott is tartom a csipogás végéig.

egyébként nővéremtől tanultam hogy így is lehet, neki két kisgyereke van már, és egészségesek, jól vannak köszönik szépen, a digitális méréssel is.

2011. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!