Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ködös időben miért nem ajánlot...

Ködös időben miért nem ajánlott kivinni a babákat, gyerekeket a levegőre?

Figyelt kérdés
Párszor már olvastam itt az oldalon, hogy ködös időben sokan nem viszik ki a babát. Miért nem?
2011. jan. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokink mondta az elején, hogy ne, de nem mondta, hogy miért, és én nem is kérdeztem. Okés, nem megyünk, és kész.
2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem lesz szakszerű a válaszom, de akkor magas a páratartalom, és ha a baba belélegzi azt a nyirkos hideg levegőt nem tesz jót neki, megfázhat. Ezért jobb a száraz levegő.
2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez foleg nagyvarosra ervenyes, mivel a kod "lenyomja" a levegoben talalhato karos szennyezodeseket, igy nem jo belelegezni. Asztmas gyerekeknel kulonosen rosszat tesz. Mi videken elunk, igy ha nincs szelvihar, zuhogo eso,akkor kimegyunk. Ha csunyabb az ido, akkor nyilvan csak kevesebbet.
2011. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a cseppfertőzés veszélye,jobban terjed a levegőben a baci! Bár én viszem mindíg! Ha menni kell,hát menni kell!
2011. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, így már értem!:-)
2011. jan. 14. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

?

Nekünk ezt senki se mondta. A dokinénink mindig azt hangoztatta, hogy a levegő nem ellenség, csak magas láznál ne menjünk.

2 gyerekem van és mi minden időben megyünk, soha semmi bajuk nem volt emiatt.

2011. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:51 es válaszoló tökéletesen megfogalmazta, pont ezért :)


nagyvárosban különösen rossz mert a szaros kipufogó gázt is lent tartja a köd, és ugye a picurkák pont a kipufogó magasságában vannak, és mivel a ködtől nem tud felszállni, nagyon sok szennyeződést lélegeznek be :(


dokink azt tanácsolta, hogy ha nagy a köd, üljünk ki az erkélyre, ott pont ezért tiszta a levegő :)

2011. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!