Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-12 hós babádnak mi a...

10-12 hós babádnak mi a kedvenc elfoglaltsága?

Figyelt kérdés

Szülinap, névnap közeledik és nem tudom mi lenne a leghasznosabb ajándék, amit szeretne is. Valami babaházikó félére gondoltam egynek, amibe bele tud mászni, bújni, de konkrét elképzelésem még nincs.

Valami jó ötletetek?


2011. jan. 16. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szobahinta nálunk a nyerő
2011. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 honapos es nagy kedvence a golyopalya. Ezzel akkar 20-30 percet is eljatszik egyedul, most mar tobb golyot is beledobal egyszerre. A masik nagy kedvenc a labdazas. Van egy nagy szines labdank azt visszaguritja, tolja maga elott es maszik utanna, nagyon jol elvan vele. Szereti tologatni a kis autokat is de ez csak par percig koti le majd mas jatek utan nez. Nagyon szereti a nagy szines kepeskonyveket lapozgatni es nezegeti, gugyogni nekik. Meg amivel szeret jatszani az az epito kocka de ez akkor jon be ha kozosen jatszunk (en epitek o lerombolja). Viszont van egy ures kis szekere ebbe szokta pakolni a kockakat. Egyik szoba/konyha sarkabol eltolja a masik szoba sarkaba, neha kiboritja es ujbol pakol, tovabb tolja majd ismet kiboritja. Ezt mellettem szokta csinalni amig fozok. Neha egy-ket muanyag kanalat vagy poharat is bepakol a fa kockak melle a kis szekerebe. :) Hat azt hiszem ennyi.
2011. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 11 hónapos kislányunknak vettünk egy triciklit, amit előszeretettel tologat- segíti a járás tanulást, néha pedig beleültetjük (beköthető a gyerek) és tologatjuk. Most is hasznos és a későbbiekben is, amikor már egyedül tekeri. És nem egetverően drága! (Mi 6ezerért vettük, de láttam már 4 ezer Ft-ért is.)

Nekünk a szobahinta már nem elég érdekes...

2011. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!