Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémára hajlamos babák...

Ekcémára hajlamos babák ruháit, hogy mossátok, öblítitek? Milyen mosószerrel mostok? Öblítőt használtok? Esetleg mosódiót?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosódiót használok és nem öblítőtök,csak vízzel öblítem ki a ruhákat!Egész jól beválik!
2011. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ekcémás a babám, de a tejtől jött ki neki 15 hónaposan, amikor kóstoltattuk.

A mosást ugyanúgy csinálom, mint előtte, mert ahhoz semmi köze...

2011. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dreft baby-sensitive mosószert használok, Bip hypoallergén öblítőt és csak félig töltöm meg ruhával a gépet. Plusz volt, hogy extra öblítésre is visszaraktam.

A fiam nem csak hajlamos volt ekcémára, hanem az is lett kb 4 hónaposan... csak a füle nem volt foltos szegénynek.. ja és exxema repairt használtunk a bőrére - azóta sehol egy folt... most 16 hónapos.

2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én babámnak is ekcémás lett a bőre! Nem tudták meg mondai,hogy mitől,kapott rá krémet és elmúlt! Mosószert nem váltottam,sem az öblítőt!Biopont használok,öblítőt mindig másmilyet,sosem volt belőle gond!
2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persil sensitivet (folyékonyat) és bármilyen sensitiv öblítőt. Volt hogy ecetet használtam öblítő helyett, de a férjem rosszul volt az ecet szagától, így visszatértünk a rendes öblítőre.
2011. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dreft baby sensitive + ecet öblítőnek.
2011. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosódió, pár csepp levendula illóolaj öblítőnek vagy semmi.
2011. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!