Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan bundazsák szabásmintát, amit a babakocsiba lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Magyar oldalon biztosan nem !

sajnos.


esetleg etsy.com v. más am. oldal ott is pénzért.


Magyarországon nem divat varrni én már mindent megnéztem mert lett volna lehetőségem varrni / varratni.



ESetleg méretek leadásával próbáld meg egy ügyes varrónőnél ő szabásmintát is tud rajzolni.

Anyagilag kérdéses hogy jól jönnél-e ki. Anyukám ukrajnálból hozott lengyel márkájút átszámitva 10.000,- ért kb. igazi szörmebéléses orkán kivül. nem lehet sokkkal olcsóbban megvarratni se. Próbáljátok meg vásárokon piacon, esetleg kinai és vatera ...

2011. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A környékünkön van egy turi, ott jelenleg a vastag, zipzáros, belül puha, vastag szőrös bundazsák darabja 290Ft. Még én is vettem egyet a kistesónak, mert annyira jól néznek ki.

Ezek után azt gondolom, nem éri meg varrni :(


Oké, nem mindenhol kapható ennyiért bundazsák, én csak a saját tapasztalatomat írom le!

2011. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első v.

turiban az 56-68-asok 4000,- a nagyobbak hatezer ft. van amelyik új cimkés.

2011. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is szertnék bundazsákot venni vagy varratni..290ft-ért nagyon jó lenne nekem is!
2011. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz varrni, és egy kis átalakítás nem okoz gondot, akkor egy ötlet:

a linken egy hálózsák szabásmintája van. Ha ehhez tudsz ujjat szabni, akkor kész a bundazsák. Mérete, anyaga rajtad áll. Vagy:

Burdában is találni babahálózsák+babaruha szabásmintát, a kettőből össze lehet fabrikálni egy ujjas bundazsákot.

[link]

2011. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Holnap körülnézek a városban, ha gondolod! Írd meg, milyent szeretnél, vagy küldj képet és megpróbálok olyant keresni.

Nem újak, de én silány cuccot nem veszek még másnak sem!


Ha gondolod írj és megbeszéljük! :)

2011. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó irtam privit! :)
2011. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végre megtaláltam amit kerestem! :-))))

A rajz alapján próbálom megvarrni a bundazsákunkat!!


[link]

2011. jan. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!