Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajzselét mennyi idősen...

Hajzselét mennyi idősen használtok/tatok először babánál/kisgyereknél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Hajzselét? Lassan 2 éves a lányom de eszem ágában sincs zselézni a haját. Vagy le vagyok valamiről maradva?
2011. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekre hajzselé??? Még kamaszon is hülyén néz ki, nem hogy kisgyereken...
2011. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én még nem használtam, ugyanis lányom van, de nem egy kisfiún láttam már és nagyon ari volt. Én akár már 2 évesen használnám ha fiam lenne és olyan lenne a frizuja.
2011. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Másfél éves kisfiamnak az apukája viccből bele szokott túrni a hajába zselés kézzel, mikor a sajátját csinálja. Nagyon tetszik így a picinek, nézi magát a tükörbe és mosolyog:-) Olyankor tüsi égnek álló frizkója lesz, nagyon cuki:-)

Amúgy komolyan én nem fogom zselézni neki, majd ha kamasz korba lép csinálja magának. Én most így gondolom.

2011. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős fürdetőkrémmel szokta beállítani a kisfia haját. nyáron punk taraja volt.:D Annyira édes volt, ahogy mutogatta:Daztán jött a bölcsi, a taraja pedig a fodrásznál maradt.
2011. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet, bár nekem kisfiam van(másfél éves) de meg sem fordult a fejemben h bezselézzem a haját!Öcsém 14körül volt amikor először zselézte be a haját!
2011. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsős fiúnál, tüsire van vágva a haja, és a fényképezés előtt beállítottuk borzasra.


A lányommal voltak gondok, mikor kb. egy éves volt, megfordult a fejemben a hajzselé. :D Annyira hosszú volt a haj elől, belelógott a szemébe, de sem csatot, sem gumit nem viselt el (most se.) Aztán végül frufrut vágtunk neki.


Szerintem nem akkora vétek egy kis igazítás zselével, hogy pl. ne lógjon a szemébe a haj, de nehéz kimosni, ragacsos, hamarabb is koszos, és erősen szárít.

Megfontolandó.

2011. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off


Hajzselé szerintem még felnőtt emberen is hülyén néz ki.


Eszembe se jutna a gyerekemet bezselézni, még akkor sem, ha fotózásra készül és még poénból sem.

2011. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem úgy gondoltam, hogy most mindennap lenyalom zselével a kisfiam haját, hanem ahogy pl. a 3.vagy 4. válaszoló is írta, néha csak,picit egy-egy alkalommal, vagy, hogy nem lógjon a szemébe elől! Még nem próbáltuk, de ezek szerint nem elképzelhetetlen dolog, és nem is árt!

Köszönöm mégegyszer!

2011. jan. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!