Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány alkalom kell majd a...

Hány alkalom kell majd a Dévény tornából? kisfiam 7 hónapos most kezdtük kombinált az izomzata végtagok feszesek, a kezek azok iszonyatosan alig bírja mozgatni, a törzse nyaka laza.

Figyelt kérdés
kb mennyi idő kell még a látványos javuláshoz? eddig 3zor voltunk, nagy változás még nincs csak az hogy már jobban emelgeti a kezeit és ki tudja nyitni a tenyerét, de még így is nehezen tud fogni
2011. jan. 19. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A kislányom hyoptón (laza izomtónust jelent). Egész testét érinti a hypotónia. 10 hetes korától hordom, most 20 hónapos.

Már látványos javulást vettünk észre a 2. foglalkozás után, ugyanis addig a fejét sem tartotta, utána pedig egyedül hasra fordult.

A mozgásfejlődésében -a tornának köszönhetően- semmi lemaradása nem volt.

Szerintem pár hónapig legyél türelemmel és utána látványos javulás lesz biztosan. Miért nem előbb vittétek egyébként? (Most ezt nem rosszindulatú, számon kérő hangsúllyal kérdezem.)

2011. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi


eddig egy szakember sem mondta volna hogy baj van...magamtól vittem el és láss csodát nem hiába :(

2011. jan. 19. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezted ezt meg a dévényestől, akihez jártok, hogy mire számítsatok?

én csak sima gytornász vagyok, dévénnyel kapcsolatban nem tudok segíteni, mennyi idő/kezeléd kell kb., mire javulás, változás lesz.

viszont kérdezd meg azt, akihez jártok a következő alkalommal, hogy mégis mire számítsatok.

bocsánat az offért, de nem tudom szó nélkül hagyni, hogy ccsodás gyerekorvosotok meg védőnőtök lehet!!! :((((

kitartást és jobbulást a picikédnek!!!

2011. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!