Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felbontott tápszer elromlik...

A felbontott tápszer elromlik 3 hét után?

Figyelt kérdés

Én csak főzelékekhez használom néha (annyi tejem van, amennyi a szopikhoz szükséges) és így elég sokáig eltart(ana) egy csomaggal. Viszont ha 3 hét után ki kell dobnom, az egyben hatalmas pénzkidobás is...

Szóval tutira nem használható 3 hét után?


2011. jan. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van!Nem használható!!!!!!!Megromlik!
2011. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem használom tovább,nem ér annyit az egész,ha a babám hasmenést vagy gyomorrontást kap.

Van kis kiszerelésű táposzer is(300g),vagy nagy kiszerelés de 2 csomagban (300-300g),igy talán nem kell pocsékolnod:)

2011. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb kiszerelésűt kérj a dokitól, vagy ha már van 6 hós akkor vehetsz is vény nélkül. és akkor talán el tudod használni
2011. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg vegyél ilyen ételtároló dobozt (én tescoban vettem), és tárold ebben a tápszerport. Így egy héttel biztosan meg tudod hosszabbítani az eltarthatóságát, mert tulajdonképpen majdnem légmentesen lezár, a tápszer nem tudja magába szívni a párát.

És még a belső falán egyszerűbb is lehúzni a tápszeres kanálról a fölösleget, mint a zacskóban ugyanezt megcsinálni.

2011. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!